ВИОЛЕТА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА 8/1 ДВОСЛОЈНА

ВИОЛЕТА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА 8/1 ДВОСЛОЈНА

68 MKD
без ДДВ: 58 MKD
Производител: ВИОЛЕТА
Шифра на производ: 867
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ТОАЛЕТНА ДВОСЛОЈНА ХАРТИЈА СО 8 РОЛНИ, 100% ЦЕЛУЛОЗА, СО МИРИС НА ДЕТСКА ПУДРА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venmarket © 2024. UKION SHOPS