Безалкохолни пијалоци

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ФАНТА 2л.
БЕЗАЛКОХОЛЕН ПИЈАЛОК КОЈ СОДЖИ ВКУС НА ПОРТОКАЛ ..
65 MKD
без ДДВ: 55 MKD
ШВЕПС 1.5л.
ОСВЕЖИТЕЛЕН БЕЗАЛКОХОЛЕН ПИЈАЛОК, СО ВКУС НА ЛИМОН. ..
65 MKD
без ДДВ: 55 MKD
ГАЗОЗА 1.75л.
ГАЗИРАН ОСВЕЖИТЕЛЕН БЕЗАЛКОХОЛЕН ПИЈАЛОК ..
40 MKD
без ДДВ: 34 MKD
КОКА КОЛА 1.25л.
НАЈПОПУЛАРЕН ГАЗИРАН СОК ВО ИСТОРИЈАТА, СОДРЖИ - ВОДА, ШЕЌЕР, ЈАГЛЕРОДЕН ДИОКСИТ, ПРИРОДНИ АРОМИ - В..
50 MKD
без ДДВ: 42 MKD
СИНАЛКО КОЛА 1.5Л.
ГАЗИРАН ОСВЕЖИТЕЛЕН ПИЈАЛОК СО ЕКСТРА КОФЕИН. ..
40 MKD
без ДДВ: 34 MKD
Изворска 1.5л.
ПЛАНИНСКА МИНЕРАЛНА ВОДА ОД ВИСОКА КЛАСА КОЈА ИЗВИРА ОД ЈУГОТ НА МАКЕДОНИЈА (ПЛАНИНАТА КОЖУВ). СОДРЖ..
18 MKD
без ДДВ: 15 MKD
Кожувчанка 1.5л.
ПЛАНИНСКА МИНЕРАЛНА ВОДА ОД ВИСОКА КЛАСА КОЈА ИЗВИРА ОД ЈУГОТ НА МАКЕДОНИЈА (ПЛАНИНАТА КОЖУВ). СОДРЖ..
19 MKD
без ДДВ: 16 MKD
Venmarket © 2024. UKION SHOPS