Хартија/ Фолии/ Пластика

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА ПЕРФЕКС 8+2 ТРОСЛОЈНА КАМИЛИЦА
ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА СО 10 РОЛНИ, ИМА МИРИС НА КАМИЛИЦА ПРОИЗВОДОТ СЕ ПРОДАВА НА ПАРЧЕ. ..
119 MKD
без ДДВ: 101 MKD
ВЛОШКИ ВИОЛЕТА КЛАСИК НОРМАЛ 2*10 ДУО
Хигиенски влошки Виолета класик нормал 20/1. Производот се продава на парче.   ..
99 MKD
без ДДВ: 84 MKD
ВИОЛЕТА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА 24/1 ДВОСЛОЈНА
ТОАЛЕТНА ДВОСЛОЈНА ХАРТИЈА СО 24 РОЛНИ, 100% ЦЕЛУЛОЗА, ИМА МИРИС НА ДЕТСКА ПУДРА. ..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
ВИОЛЕТА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА 8/1 ДВОСЛОЈНА
ТОАЛЕТНА ДВОСЛОЈНА ХАРТИЈА СО 8 РОЛНИ, 100% ЦЕЛУЛОЗА, СО МИРИС НА ДЕТСКА ПУДРА. ..
68 MKD
без ДДВ: 58 MKD
СЕЛПАК КУЈНСКИ БРИШАЧИ 2/1
БРИСАЧ СО БЕЛА БОЈА И ГОЛЕМА ВПИВАЧКА МОЌ ЗА РАЦЕ И ДРУГИ ПОВРШИНИ. ..
60 MKD
без ДДВ: 51 MKD
ЗЕВА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА 12/1
Тоалетна хартија 10 ролни/3 слоеви 100% Целулоза ..
168 MKD
без ДДВ: 142 MKD
Venmarket © 2024. UKION SHOPS