ХРАНА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
РИБА КОНЗЕРВА САРДИНА АДРИАТИК 105гр.
САРДИНА ОД ЈАДРАНСКОТО МОРЕ СО ДОДАТОК НА МАСЛИНОВО МАСЛО. МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ КАКО ДОДАТОК НА ТЕСТЕН..
33 MKD
без ДДВ: 31 MKD
Млеко Бимилк 1л. 2,8%
Млеко ИМБ 2,8% 1л - Битолското трајно млеко е добиено од најквалитетно млеко од специјално избрани ф..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Venmarket © 2024. UKION SHOPS