Млеко Бимилк 1л. 2,8%

Млеко Бимилк 1л. 2,8%

49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Производител: БИТОЛСКА МЛЕКАРА
Шифра на производ: 3057
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Млеко ИМБ 2,8% 1л - Битолското трајно млеко е добиено од најквалитетно млеко од специјално избрани фарми. Богатството од протеини, витамини, калциум и други хранливи состојки претставува дневна доза здравје за Вашиот организам!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venmarket © 2024. UKION SHOPS