ВЛОШКИ ВИОЛЕТА КЛАСИК НОРМАЛ 2*10 ДУО

ВЛОШКИ ВИОЛЕТА КЛАСИК НОРМАЛ 2*10 ДУО

99 MKD
без ДДВ: 84 MKD
Производител: ВИОЛЕТА
Шифра на производ: 3843
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Хигиенски влошки Виолета класик нормал 20/1.

Производот се продава на парче.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venmarket © 2024. UKION SHOPS