ВИОЛЕТА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА 24/1 ДВОСЛОЈНА

ВИОЛЕТА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА 24/1 ДВОСЛОЈНА

175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
Производител: ВИОЛЕТА
Шифра на производ: 4115
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ТОАЛЕТНА ДВОСЛОЈНА ХАРТИЈА СО 24 РОЛНИ, 100% ЦЕЛУЛОЗА, ИМА МИРИС НА ДЕТСКА ПУДРА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venmarket © 2024. UKION SHOPS