ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА СЕЛПАК 12/1 ТРОСЛОЈНА

ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА СЕЛПАК 12/1 ТРОСЛОЈНА

175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
Производител: SELPAK
Шифра на производ: 1523
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venmarket © 2024. UKION SHOPS