ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА ПЕРФЕКС 8+2 ТРОСЛОЈНА КАМИЛИЦА

ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА ПЕРФЕКС 8+2 ТРОСЛОЈНА КАМИЛИЦА

119 MKD
без ДДВ: 101 MKD
Производител: PERFEKS
Шифра на производ: 899
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА СО 10 РОЛНИ, ИМА МИРИС НА КАМИЛИЦА

ПРОИЗВОДОТ СЕ ПРОДАВА НА ПАРЧЕ.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venmarket © 2024. UKION SHOPS