РИБА КОНЗЕРВА САРДИНА АДРИАТИК 105гр.

РИБА КОНЗЕРВА САРДИНА АДРИАТИК 105гр.

33 MKD
без ДДВ: 31 MKD
Производител: САРДИНИА ХРВАТСКА
Шифра на производ: 3792
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

САРДИНА ОД ЈАДРАНСКОТО МОРЕ СО ДОДАТОК НА МАСЛИНОВО МАСЛО. МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ КАКО ДОДАТОК НА ТЕСТЕНИНИ, САЛАТИ И ПИЦА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venmarket © 2024. UKION SHOPS