ФАНТА 2л.

ФАНТА 2л.

65 MKD
без ДДВ: 55 MKD
Производител: СКОПСКА ПИВАРА
Шифра на производ: 648
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

БЕЗАЛКОХОЛЕН ПИЈАЛОК КОЈ СОДЖИ ВКУС НА ПОРТОКАЛ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venmarket © 2024. UKION SHOPS