BECUTAN - ДЕТСКА КРЕМА 100мл.

BECUTAN - ДЕТСКА КРЕМА 100мл.

129 MKD
без ДДВ: 109 MKD
Производител: BECUTAN
Шифра на производ: 1912
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ЗА НЕГА НА СУВА И ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА , ЛЕСНО СЕ АПСОРБИРА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venmarket © 2024. UKION SHOPS