НИВЕА ДЕЗОДОРАНС 150мл.- "invisible pure"

НИВЕА ДЕЗОДОРАНС 150мл.- "invisible pure"

115 MKD
без ДДВ: 97 MKD
Производител: NIVEA
Шифра на производ: 1007
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АНТИПРЕСПИРАНТ, ЕФЕКТИВНА 48 ЧАСОВНА ЗАШТИТА НА ПАЗУВИТЕ И ЈА ОСТАВА КОЖАТА СУВА СО СВЕЖ МИРИС. БЕЗ АЛХОХОЛ И БОИ, ДЕРМАТОЛОШКИ ДОКАЖАНО.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venmarket © 2024. UKION SHOPS