КОКА КОЛА 1.25л.

КОКА КОЛА 1.25л.

50 MKD
без ДДВ: 42 MKD
Производител: СКОПСКА ПИВАРА
Шифра на производ: 3337
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

НАЈПОПУЛАРЕН ГАЗИРАН СОК ВО ИСТОРИЈАТА, СОДРЖИ - ВОДА, ШЕЌЕР, ЈАГЛЕРОДЕН ДИОКСИТ, ПРИРОДНИ АРОМИ - ВКЛУЧУВАЈЌИ И КОФЕИН.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venmarket © 2023. UKION SHOPS