Кафе Рио Браво Премиум 200гр.

Кафе Рио Браво Премиум 200гр.

80 MKD
без ДДВ: 68 MKD
Производител: RIO KAFE
Шифра на производ: 231
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ПЕЧЕНО МЕЛЕНО КАФЕ 100%, СЕ ПРЕПОРАЧУВА ДА СЕ ЧУВА ВО ЗАТВОРЕН САД.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venmarket © 2023. UKION SHOPS