Изворска 1.5л.

Изворска 1.5л.

18 MKD
без ДДВ: 15 MKD
Производител: КОЖУВЧАНКА
Шифра на производ: 2660
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ПЛАНИНСКА МИНЕРАЛНА ВОДА ОД ВИСОКА КЛАСА КОЈА ИЗВИРА ОД ЈУГОТ НА МАКЕДОНИЈА (ПЛАНИНАТА КОЖУВ). СОДРЖИ МНОГУ МИНЕРАЛИ, КАКО И - КАЛЦИУМ, МАГНЕЗИУМ, НАТРИУМ И ХИДРОКАРБОНАТИ.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venmarket © 2024. UKION SHOPS