Туна Бадуко 185гр. цели парчиња

Туна Бадуко 185гр. цели парчиња

68 MKD
без ДДВ: 65 MKD
Производител: BADUKO
Шифра на производ: 2190
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venmarket © 2023. UKION SHOPS