Бадуко сардина во масло 125гр.

Бадуко сардина во масло 125гр.

35 MKD
без ДДВ: 33 MKD
Производител: BADUKO
Шифра на производ: 7084
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venmarket © 2023. UKION SHOPS