ОМЕКНУВАЧ ДУЕЛ 2л.

ОМЕКНУВАЧ ДУЕЛ 2л.

159 MKD
без ДДВ: 135 MKD
Производител: DUEL (ДУЕЛ)
Шифра на производ: 2782
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ОМЕКНУВАЧ КОЈ Е ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАН,СО АВТЕНТИЧЕН И ОСВЕЖИТЕЛЕН МИРИС, ГО ОЛЕСНУВА ПЕГЛАЊЕТО, НЕ ЈА ИРИТИРА КОЖАТА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venmarket © 2023. UKION SHOPS