Ариел 6кг.

Ариел 6кг.

555 MKD
без ДДВ: 470 MKD
Шифра на производ: 4386
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ДЕТЕРГЕНТ ЗА ПЕРЕЊЕ НА СИТЕ ТИПОВИ НА АЛИШТА, СОДРЖИ ФОРМУЛА ЗА УСПЕШНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ДАМКИТЕ БЕЗ ДА ГИ ОШТЕТУВА.СО МИРИСНА НОТА НА ПЛАНИНСКА СВЕЖИНА.

Производот се продава на парче.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Venmarket © 2024. UKION SHOPS